Порошенко виступив з екстреною заявою і звернувся до Зеленського (відео)

Порошенко виступив з екстреною заявою і звернувся до Зеленського (відео)

Порошенко зажадав від Зеленського прийняти закон, який вже знаходиться у Верховній Раді і дозволить завдати серйозного удару по російській агентурі.

П’ятий український президент Петро Порошенко зажадав від чинного глави держави Володимира Зеленського прийняти закони про колабораціонізм і системної протидії російській пропаганді, які знаходяться на розгляді Верховної Ради.


Пакет законів дозволить ввести кримінальне покарання за колабораціонізм і закрити медіамайданчики, які поширюють російські наративи в інформаційному полі України.

Читайте також:   Олена Зеленська з асиметричним декольте вийшла в люди та вразила зовнішнім виглядом (фото)

Про це повідомляють інформаційні агентства, цитуючи заяву Порошенко, яке він зробив в ефірі телеканалу » Прямий«.

«Закрили три телеканали. Але це кодло російських пропагандистів миттєво перекочувало на канал» Наш «. А його чіпати не хочуть, тому що, крім Мураєва, там в акціонерів представники чинної влади. Ухвалення наших законів дозволить системно протидіяти п’яту колону», — заявив Порошенко .


Він підкреслив, що в пакеті законів передбачені юридичні механізми заборони проросійських партій, які дозволять заблокувати роботу «ОПЗЖ». Порошенко нагадав, як аналогічним чином з політичної карти України стерли комуністів в 2014 році.

Читайте також:   Ніхто не думав про повернення Криму до мого приходу до влади – Володимир Зеленський

Залиште свій коментар