Шмигаль розповів, скільки коштуватиме електроенергія з 1 квітня

Шмигаль розповів, скільки коштуватиме електроенергія з 1 квітня

В Україні з 1 квітня тарифи на електроенергію, ймовірно, залишать на чинному рівні.Про це під час свого брифінгу 4 березня заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Зустріч із журналістами транслювалася на офіційному Youtube-каналі уряду. «Найімовірніше, ціна залишиться 1,68. Меморандум із зеленими виконується, є затримка. Порушувати меморандум і не погашати борги ми не збираємося. Є домовленості з міжнародними фінансовими партнерами щодо випуску зеленних облігацій (green bonds)», – сказав Шмигаль.

Також прем’єр зазначив: ціни на електроенергію повинні бути ринковими, а ті, хто не може платити, мають отримувати субсидії. «Справедлива ціна і монетизована субсидія для тих, хто цього потребує», – пояснив прем’єр.


Нагадаємо, в грудні 2020 року Кабінет міністрів скасував додатковий пільговий тариф на електроенергію для населення в розмірі 0,9 грн/кВт-год за перші 100 кВт-год місячного споживання і 3000 кВт-год за наявності електричного котла. Після цього всі побутові споживачі сплачують єдиний пільговий тариф – 1,68 грн/кВт год, що приблизно в 2,5-3 раза нижче від ринкових цін на електроенергію.

Залиште свій коментар