Мінoметник зі Львівщини cпинив нaступ окynантів біля Часового Яру

Мінoметник зі Львівщини cпинив нaступ окynантів біля Часового Яру

Мінометника Артура Кравченка, який своєю майстерною роботою зумів зірвати наступ російських окупантів поблизу Часового Яру, відзначили «Золотим хрестом». Про це Львівському порталу повідомили у Львівському обласному ТЦК та СП.Артур Кравченко є мешканцем Миколаєва, що на Львівщині. Служить мінометником у 225 окремому штурмовому батальйоні, молодший сержант. Цьогоріч 31 березня він спинив ворожий наступ у районі Часового Яру Донецької області, де пролягає один із найгарячіших напрямків фронту.

Перебуваючи під постійним артилерійським обстрілом, військовий продовжив керувати мінометним розрахунком на вогневій позиції. Сам робив постріли з міномета 120 калібру за визначеними координатами і зміг знищити 35 окупантів та значну кількість їхньої техніки. Таким чином просування росіян було зупинене.


«Артур Кравченко підняв бойовий дух підлеглих-мінометників. Завдаючи вогневих ударів по цілях противника, вони відбили три штурмові атаки і дозволили групам резерву вийти на позиції без втрат. Того вечора мінометний розрахунок молодшого сержанта завдяки вправному керуванню вогнем і розумінню тактики ведення бою запобіг прориву української оборони», – йдеться у повідомленні.

За майстерно виконане це бойове завдання та проявлену самовідданість Артура Кравченка нагородили почесним нагрудним знаком «Золотий хрест». Вручав його військовому особисто Головком ЗСУ Олександр Сирський.


Залиште свій коментар