Коли і як закінчиться війна та що буде з Кримським мостом: нові приголомшливі прогнози Буданова

Коли і як закінчиться війна та що буде з Кримським мостом: нові приголомшливі прогнози Буданова

Гучні заяви Буданова в новому інтервʼю.Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов відомий своїми прогнозами, які доволі часто збувалися. І от Буданов знову дав інтерв’ю, в якому заінтригував. Чого очікувати від 2024-го українцям, що там у рашистів та коли знову запалає Кримський міст?

Про все це, а також про звільнення Криму, удари по Росії, нового вкрай потужного союзника Москви та інші прогнози Буданова розповів в ексклюзивному сюжеті для TSN.ua журналіст Артем Зябкін.


Росія легко обійшла санкції

Це треба вже визнати всім, зокрема й на Заході. Росія активно відновлює свої запаси: будує та модернізує нову техніку і навіть штампує ракети. Для цього всього рашистам потрібні сучасні західні комплектувальні.

Через санкції закупити їх стало значно складніше, втім, ворог таки винайшов спосіб. І йдеться не про китайські аналоги, а про оригінальні комплектувальні просто з американських та європейських заводів. У Буданова знають про це і все фіксують.


У Путіна не все так “гладко”

Російсько-українська війна, як той ненаситний монстр, забирає не лише людські життя, але й буквально зжирає військове обладнання тоннами. Обидві сторони випускають десятки тисяч артилерійських снарядів на добу, що робить їх одним із найдефіцитніших ресурсів на війні. Хоча цього і вкрай мало, Україні все ж активно допомагає Захід, передаючи натовські гаубиці і снаряди до них. Російська ж військова машина живилася з радянських запасів, які ще колись здавалися нескінченними.

Залиште свій коментар