Кістки вирізали, тіло пошматували: бойовики по-звірячому знущались з тіла медика Іліна (18+)

Кістки вирізали, тіло пошматували: бойовики по-звірячому знущались з тіла медика Іліна (18+)

У командуванні ООС розповіли жахливі деталі про загибель медика та смерть пораненого розвідника, якого не змогли евакуювати з поля бою. Проросійські бойовики вчиняли нелюдську наругу над тілом вбитого Миколи Іліна.Представники штабу ООС розповіли журналістам видання «BBC Україна», як бойовики затягували із поверненням тіл загиблих.

Що окупанти зробили з тілом українців

  • Українські військові кажуть, що тіла загиблих в момент передачі українській евакуаційній групі «Евакуація-200» мали незворотні зміни. Це може свідчити про те, що їх не зберігали за правилами.
  • Самі загиблі були без своєї військової форми. Крім того, тіло військового медика Миколи Іліна розрізали.
  • Відзняті знімки переданого окупантами тіла настільки жахливі, що на них не можна дивитися і, тим більше, публікувати. З незрозумілих причин воно було розпороте від таза до шиї, після чого грубо зшито.
  • За словами військових, встановити, з якої зброї вбили Миколу Іліна за результатами судмедекспертизи було важко. Все через те, що уражені органи та кістки, а також вбивчі елементи вилучили ще в морзі окупованої Горлівки.

У командуванні ООС також повідомляють, що група евакуації виявила залишки російської протипіхотної міни ПОМ-2.Залиште свій коментар