«У зятя кредит, а вона на моря»: 60-річну жінку зацькували за бажання пожити для себе

«У зятя кредит, а вона на моря»: 60-річну жінку зацькували за бажання пожити для себе

Жінка року зіткнулася з нерозумінням родичів з-за свого бажання відправиться в подорож Слова автора даної історії наводить «Цикавопро«.

«Моя знайома Олена розповіла про те, що її мама на старості років вирішила кинути свою нудне життя, здала 3-кімнатну квартиру, а сама поїхала подорожувати. Зараз в Абхазії живе, але скоро збирається до Туреччини, а потім до Болгарії», — почала свою розповідь жінка.


За її словами, тоді мати її знайомої зіткнулася з нерозумінням з боку затя.

«У такому віці вже можна подорожувати. Нема чого їздити і сім’ю нашу ганьбити», — говорив він.


Такої думки дотримувалася і свекруха:

«В такому віці потрібно не про себе думати, а про дітей і внуків. Петро кожен день мені про це говорить. Йому кредит за машину треба платити, а мати замість того, щоб допомогти моря поїхала», — обурювалася вона.

Дочка цієї жінки і сама вже подумувала над тим, то  мама буде допомагати їм з кредитом.

«Чогось Олена вважає, що всі повинні співчувати їй у цій ситуації і так і є! Чому в нашій країні склалася така думка, що пенсіонери повинні закинути своє життя і повністю віддатися дітям і онукам? Чомусь всі думають, що в старшому віці людям не треба вже нічого, все одно скоро помирати», — дивується оповідачка.

У приклад вона наводить ще одну історію, яка закінчилася більш ніж щасливо.

«А я думаю, що жінка з такою шаленою енергією скоро знову заміж вийде. Я вже одну таку історію знаю. Вийшла жінка на пенсію, побавитися з онуком місяць-два, а потім рвонула в Стамбул і вийшла там заміж. Тоді всі намагалися відрадити її, навіть влаштовували скандали, а вона все одно поїхала. Зараз живе у великому будинку, ні в чому собі не відмовляє. А от родичам так і не судилося побачити її розкішне життя, тому що самі відносини зіпсували», — зазначила жінка.

Залиште свій коментар