Зважаючи на всі «дзвіночки», канал «Прямий» давно варто було закрити, – голова Нацради

Зважаючи на всі «дзвіночки», канал «Прямий» давно варто було закрити, – голова Нацради

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення вважає, що в ефірі каналу «Прямий» наявна партійна пропаганда. Крім того, у мовника є серйозні проблеми з об’єктивністю.Джерело: «Новое время»

Про це голова Нацрада Ольга Герасим’юк розповіла в інтерв’ю виданню. За її словами, «проблема телеканалу – однопартійність мовлення, партійна пропаганда».


Позиція Нацради щодо «Прямого»

Вони обстоюють дивну позицію: оскільки вони патріоти, то їм можна те, що іншим заборонено – лаятися в ефірі, матюкатися, подавати необ’єктивну інформацію. Я категорично не підтримую таку позицію,
– заявила Герасим’юк.

Та додала, що мовник активну практикує таку стилістику. На думку Герасим’юк, канал обрав роль «переслідуваного», який вдає з себе жертву.


Якщо порахувати всі «дзвіночки», то ми вже мали б їх давно «закрити», – уточнила Герасим’юк.

Вона наголосила, що канал привчає свого глядача до того, що рівень мовлення з нецензурною лексикою є нормальним. «Але, бачите, політична мотивація переважає розуміння токсичності таких ефірів», – заявила Герасим’юк.

Санкції щодо каналу

Глава Нацради зазначила, що у «Прямого» є 1 попередження. Санкцію застосували, бо канал мав регіональні ліцензії на радіо.

«Напевне, про це ніхто й не чув, яке не було запущено вчасно — порушили терміни й доводили нам, що воно працює. На київській хвилі вони транслюють, але в ефір виходить аудіодоріжка телепередач», – пояснила вона.

Герасим’юк також розповіла, що наразі санкція оскаржується в суді, як і самі призначення перевірок.

Залиште свій коментар