Знаменитій навідниці «Принцесці» таки дозволили пофарбувати САУ в рожевий

Знаменитій навідниці «Принцесці» таки дозволили пофарбувати САУ в рожевий

Військова навідниця, а в мирному житті тіктокерка під ніком «Принцеска» викладає в соцмережі свою роботу по знищенню ворога і цим прославилась чи не на увесь світ.23-річна білявка, метр шістдесят зростом, мати двох дітей — така вона, конотопська навідниця самохідної артилерійської установки, що підірвала Мережу. Тетяна Чубар воює в 58-й окремій мотопіхотній бригаді імені гетьмана Івана Виговського і нещодавно отримала підвищення, тепер вона командир гармати, про це вона сама розповіла в ТСН.

Дівчина каже, що тепер на ній ще більше відповідальності. Адже у новій команді 4 чоловіків, за яких вона відповідає. Тетяна каже, що бувають конфлікти, але їх швидко залагоджують.


Та хизується вона своїм ще одним досягненням, їй дозволили здійснити мрію і пофарбувати бойову машину у рожевий колір, щоправда поки лише в середині. Для цього вона вже і купила фарбу.

 


@_o.v.i_1992 #зсу🇺🇦 #українапонадусе #2022tiktok #тренд #війнатриває #нівійні #❤️ @__princeska_13_ ♬ оригинальный звук — Влад

Тетяна каже, що часу собою займатись тепер ще більше бракує, але для своєї сторінки в соцмережах ще має у запасі відео. А от плани на майбутнє щодо пошуків майбутнього обранця Тетяна відкладає. Хоча каже, що пишуть потенційних наречених дуже багато, додаються в друзі, скидують фотографії, але зараз не час. «Закінчимо війну і будемо щось думати», — каже Таня.

 

Залиште свій коментар