«Дещо» привіз військовим, а дещо – вам від них»: Зеленський побував у Лисичанську та Соледарі. Відео

«Дещо» привіз військовим, а дещо – вам від них»: Зеленський побував у Лисичанську та Соледарі. Відео

У неділю, 5 червня, президент України Володимир Зеленський відвідав із робочою поїздкою Запорізьку, Донецьку та Луганську області. Зокрема, голова держави побував у Лисичанську на Луганщині та Соледарі на Донеччині.Про це він розповів у нічному відеозверненні до українського народу. Зеленський приїхав туди, аби підтримати наших військових та нагородити кращих із них (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Нічне звернення. Коротко. Нескінченна доба. У нас є впевненість. Впевненість і міцність. Пишаюся кожним, кого зустрічаю. Слава Україні!» – написав гарант.


На сході він відвідав командні пункти та передові позиції українських військ у районі Бахмута Донецької області та Лисичанська, що на Луганщині.

«Дещо привезли військовим – про це детально не буду. А дещо привезли від них вам. Впевненість і міцність. Я бажаю їм здоров’я. Всім нам перемоги. Слава Україні!» – сказав Зеленський.


Під час візиту до Запоріжжя та області президент зустрівся з головою ОВА, з місцевим керівництвом поліції та СБУ, а також з деякими мерами тимчасово окупованих міст.

Також він поспілкувався з маріупольцями, яким вдалося вибратися з міста, знищеного росіянами.

«Побачив їхні тимчасові умови – непогані. Зрозумів їхні складні питання. У кожної сім’ї своя історія. Більшість із них без чоловіків. У когось чоловік пішов воювати, у когось, на жаль, загинув. Просто трагедія. Ні дому, ні близької людини. Але треба жити заради дітей. Реальні герої – вони серед нас», – розповів український лідер.

Залиште свій коментар