Зірка «Слуги народу» втекла від чоловіка: «Вдарив ногою у живіт та спалив документи доньки»

Зірка «Слуги народу» втекла від чоловіка: «Вдарив ногою у живіт та спалив документи доньки»

За словами артистки, її чоловік постійно вживає алкоголь.Зірка серіалів «Останній москаль» та «Слуга народу», акторка Галина Безрук оголосила, що розлучається з чоловіком, актором Артемом Алексєєвим.

Пара була в шлюбі п’ять років. Та сьогодні на своїй сторінці в Instagram Галина написала, що після чергової сварки з чоловіком, втекла з дому разом з донькою та мамою Артема. Вона повідомила, що він вдарив її в живіт ногою та спалив всі документи доньки.


Галина Безрук / instagram.com/galina_bezruk

Зірка говорить, що чоловік постійно перебуває в стані гострого психозу та алкогольному сп’янінні.

«Так! З моїм чоловіком сталась біда. Так! Відтоді, як стався нещасний випадок з нашою крихіткою, він постійно перебуває в стані гострого психозу і постійного алкогольного сп’яніння. Так! Він у всьому винив мене і забирав у мене дитину та бігав дорогою з шістьма смугами руху», — поділилася подробицями сімейного життя артистка.


Галина Безрук з донькою / instagram.com/galina_bezruk

Галина говорить, що чоловік був на лікуванні у психіатричній клініці. Але після того, як він повернувся з реабілітації, то відмовився приймати прописані йому препарати. Ситуація лише погіршилась, і Галина втекла від власного чоловіка.

Галина Безрук з чоловіком / instagram.com/galina_bezruk

«Я тікала від власного «коханого» чоловіка та батька-«супермена»! Нам з його мамою продовжували сипатися образи та погрози», — говорить акторка.

Пізніше артистка повернулась додому, аби забрати всі свої речі та знайшла непритомного Артема. Зараз він перебуває в лікарні під наглядом медиків.

«І навіть після цього всього мені було так шкода його. Я думала, що він просто заплутався, що він слабкий, що він просто не зміг пережити ту відповідальність, що лягла на нього в ці останні місяці… Я так думала, поки мені в руки не потрапив його телефон», — зізналась акторка.

Галина Безрук / instagram.com/galina_bezruk

За її словами, Артем «отримує зовсім не дружню підтримку від своєї старої знайомої».

«Вона зовсім нещодавно була в схожій ситуації та на всю країну говорила дуже гучні заяви про жіночу честь та чесність. Про те, як низько заводити романи з одруженими чоловіками, і що вона б на це ніколи не пішла. І вся країна їй вірила, співчувала і публічно «порола» її недбайливого чоловіка. Господи, яке лицемірство», — поділилась Галина.

Зазначимо, Галина Безрук та Артем Алексєєв одружилися 2016 року. Разом вони виховують 4-річну доньку Василису.

Залиште свій коментар