Зеленський висунув вимогу Путіну по Донбасу

Зеленський висунув вимогу Путіну по Донбасу

Володимир Зеленський заявив, що угода про повне припинення вогню на Донбасі має бути підписана лідерами країн «нормандської четвірки»Він вважає, що це підвищить його статус і збільшить шанси на дотримання досягнутих домовленостей.
Про це заявив Зеленський у КПВВ «Станиця Луганська» у рамках робочої поїздки на Донбас.
Зеленський вірить, що всі лідери Нормандської групи, в тому числі і президент РФ Володимир Путін, підпишуть документ.
«У нас дійсно багато професіоналів, які знаходяться в постійних переговорах у форматі засідання ТКГ (Тристоронньої контактної групи) і які домовилися про дуже серйозний крок для всієї нашої країни – постійне припинення вогню.

Цей документ зараз очікує підписання всіх сторін Нормандської групи. Вірю в те, що всі сторони – Україна, Франція, Німеччина і РФ – підпишуть, і з 27 числа, вірю, що може настати момент, коли буде постійне припинення вогню», – заявив Зеленський.

Раніше ми писали, що Президент України Володимир Зеленський заявив, що українські військові на Донбасі завжди потужно відповідають ворогові.


Про це він сказав під час брифінгу 23 липня з президентом Швейцарії Симонеттой Соммаругой у Станиці Луганській.

«У нас в Україні ніхто нічого не чекає. Ви знаєте, що коли по нас стріляють – ми завжди відповідаємо і дуже потужно», – заявив президент.


Крім того, президент упевнений, що після підписання рішення про припинення вогню на Донбасі всі учасники будуть дотримуватися цього режиму.

«Зараз наші представники, які постійно знаходяться в переговорах Тристоронньої контактної групи, домовилися про дуже важливий крок для всієї нашої країни щодо стійкого припинення вогню», – заявив президент.

Залиште свій коментар