Ігор Кондратюк відмовився визнавати Зеленського президентом… Гримить скандал ….

Ігор Кондратюк відмовився визнавати Зеленського президентом… Гримить скандал ….

Шоумен розкритикував термінологію, якою користувався Зеленський в пості про міжнародний злочин Шоумен та продюсер Ігор Кондратюк заявив, що більше не буде називати Володимира Зеленського президентом України.Більше того, він навіть не збирається писати його прізвище повністю.

Про це Кондратюк написав у соціальній мережі Facebook, коментуючи пост Зеленського, присвячений річниці збиття літака Boeing 777 рейсу МН17 в небі над окупованим Донбасом.


“Вибачте, що цитую сторінку “Володимира Зеленського”. Пост про 6-у річницю резонансного міжнародного злочину цього Володимира З., керівника країни, яка є жертвою агресії РФ, не містить інформації про те, що: Це військовий злочин;  Яка країна винна в цьому злочині; За яких обставин (агресія і військово-терористичні дії росіян) цей злочин було здійснено. Це пост типового українського малороса-боягуза і випадкового людини в політиці.

Цей пост – ще один яскравий приклад того, що країною керують люди, чия компетенція, і відповідно — категоріально-понятійна термінологія і політичний світогляд не витримують ніякої критики”, – написав Кондратюк.


Залиште свій коментар