Зеленський провів першу Ставку в оновленому складі: які рішення ухвалили

Зеленський провів першу Ставку в оновленому складі: які рішення ухвалили

У понеділок, 12 лютого, президент Володимир Зеленський провів перше засідання Ставки з новопризначеними головкомом та начальником Генерального штабу, щоб обговорити пріоритетні питання, такі як лінія фронту, захист критичної інфраструктури від російських атак та забезпечення армії всім необхідним. Доповідали головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та начальник Генштабу Анатолій Баргилевич.Про це повідомив глава держави Володимир Зеленський у Telegram. За його словами, пріоритетні питання залишились незмінними.

«Перша Ставка в оновленому складі. Пріоритетні питання незмінні: фронт і захист прифронтових регіонів, людей та критичної інфраструктури від російського повітряного терору», – повідомив Зеленський.


Президент заслухав доповіді Головкома Сирського та начальника Генерального штабу Баргилевича, представників розвідок, командувачів оперативно-стратегічних угруповань військ.

Йшлося про ситуацію в Авдіївці, Куп’янську та на південному напрямку. Також обговорили посилення захисту об’єктів критичної інфраструктури. Серед іншого ухвалили збільшення кількості та спроможностей мобільних вогневих груп.


«Авдіївка, Куп’янськ, південь. Забезпечення армії всім необхідним: снаряди, дрони, РЕБ. Доповіді енергетиків і голів військово-цивільних адміністрацій прифронтових областей. Подальша розбудова багаторівневого захисту об’єктів електро-, водо- та теплопостачання. Ухвалили рішення щодо збільшення кількості та спроможностей мобільних вогневих груп», – резюмував Зеленський.

Залиште свій коментар