Зеленський пояснив, чому не попередив українців про початок повномасштабної війни

Зеленський пояснив, чому не попередив українців про початок повномасштабної війни

Президент Володимир Зеленський розповів, що якби він попередив українців про початок повномасштабної війни, то України могло б не бутиПро це Володимир Зеленський заявив під час пресконференції в етері телемарафону.

«Хто повинен захищати? Ви вважаєте, що повинні захищати тільки люди з автоматами? Ви вважаєте, що в них немає жінок і дітей? У них є батьки і близькі, вони такі самі люди. А чим вони мотивовані – заробітною платою? Ні, може, хтось, у більшості своїй – Україна. А що таке Україна? Земля і сім’ї. А якщо всі їхні сім’ї виїхали? То що вони захищають? Якби не було людей в Україні, ми б втратили нашу державу. Це моя суб’єктивна думка… Я не знаю, чи правий я. Я лишився і люди лишилися… Якби я точно знав, що вони збираються робити, я б усе це сказав. Але я не знаю, що було б після того, як президент держави сказав би: «Біжіть, біжіть, і я з вами побіг», — сказав президент України.


За словами Зеленського, йому пропонували евакуювати населення Києва.

«Була пропозиція евакуювати столицю, все населення, закрити всю інфраструктуру, всі магазини, вимкнути електрику тощо. Така була пропозиція згідно з тим, що може статися так, що не буде світла, не будуть працювати очисні споруди, тож не буде питної води і не буде багато всього.  Це було в перший день потужних ракетних ударів. Моє запитання було наступне: а коли будуть ракетні удари по всій державі, куди ми її будемо евакуювати? В Польщу, Словаччину, Румунію? Скажіть, після великої глобальної евакуації – хоч один дайте мені відсоток гарантування, що Росія не повернеться, не зайде і не займе повністю нашу територію?», — говорить президент України Володимир Зеленський.


Залиште свій коментар