Зеленський не виключає перегляд мовних квот

Зеленський не виключає перегляд мовних квот

Зеленський заявив, що питання мови в Україне штучнеПрезидент Володимир Зеленський не виключає перегляд мовних квот. Втім, він впевнений, що загалом питання мови в Україні штучне.

Про це він заявив не прес-конференції, передає кореспондент РБК-Україна.


Президент заявив, що питання про мови в Україні штучне, треба захищати інтереси нацменшин, але вони повинні знати українську.

«Я думаю, що з квотами треба навести порядок, якщо є такі випадки, залучити всі телевізійні канали, і інші ЗМІ, давайте сядемо проговоримо ще раз питання квот. Не ми вводили квоти. Квотування було ще до нас. Я думаю, що логіка є, але деякі деталі, вони втрачені, а через ці деталі ми бачимо є якась несправедливість до людей, які неукраїномовні в Україні», — заявив він.


Він також заявив, що журналісти в Україні можуть вести програми російською мовою, це питання квот, там потрібно навести порядок.

«Я думаю, що у вас є квоти. Справедливе квотування чи ні можна говорити, бо у вас все таки телеканал, який віщає цілодобово. Я думаю, що це питання може бути вирішене. Але круто ж знати українську мову?», — сказав він.

Залиште свій коментар