Захворіла 81 особа! У Києві виявили небезпечне вогнище коронавірусу

Захворіла 81 особа! У Києві виявили небезпечне вогнище коронавірусу

У Києві трапився новий спалах коронавірусу COVID-19. У Дарницькому дитячому будинку-інтернаті інфекцію підхопила 81 особа.Про це заявив мер столиці України Віталій Кличко під час термінового брифінгу 15 травня.

«У столиці виявлено нове вогнище захворювання на коронавірус. У Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат сьогодні підтвердили захворювання у 81 особи», – підкреслив він.


За словами Кличка, там хворобу спочатку виявили у працівниці, а після цього зробили ПЛР-тести всім вихованцям та персоналу закладу. Загалом перевірили 182 особи.

«За результатами тестів, хворих – 81 людина. Зокрема, 53 вихованки віком від 7 до 35 років та з персоналу інтернату – 26 жінок і двоє чоловіків», – заявив мер Києва.


Він відзначив, що із персоналу було госпіталізовано трьох осіб, інші – залишилися на самоізоляції вдома, під контролем лікарів. Станом на 15 травня інфіковані вихованки закладу, за його словами, перебували у задовільному стані та отримували медичну допомогу в інтернаті.

«Як з’ясували, вірус занесла одна жінка – молодша медсестра однієї з груп інтернату. Зазначу, що такі інтернати працюють у закритому режимі. Крім персоналу їх ніхто не відвідує», – підкреслив Кличко.

Очільник столиці додав, що цей будинок-інтернат повністю закрили на карантин. Там здійснюють заходи з посиленої дезинфекції та медичне обстеження, а на в’їзді на територію чергують рятувальники та поліція.

«Ми перевіримо і протестуємо також вихованців та персонал Святошинського будинку-інтернату для хлопчиків, два міських заклади для людей похилого віку та чотири спеціалізовані заклади для жінок та чоловіків», – підсумував він.

Залиште свій коментар