Під Києвом жінці відрубали голову та вирізали нутрощі

Під Києвом жінці відрубали голову та вирізали нутрощі

У Київській області 38-річного чоловіка запідозрили в тому, що він нібито жорстоко вбив свою 73-річну матір, спершу вирізавши їй легені, а тоді відрізавши частину руки та голову.Про це йдеться на сайті «Факти«. За словами журналістів, після трагедії він, увесь у крові, тинявся вулицями та навіть побував у магазині. Зазначається, що до поліції чоловік зателефонував сам та озвучив свою версію інциденту.

«За його словами, мати – відьма й постійно за ним спостерігала. Він відрізав їй голову, бо навіть після смерті жінка продовжувала розмовляти. Сусіди кажуть, що чоловік захоплювався сатанинською літературою», – зауважили журналісти.


Під Києвом жінці відрубали голову та вирізали нутрощі. Ілюстрація

Водночас, за іншою версією, підозрюваний нібито вживав наркотики, а також знав, що брат, який живе у Швейцарії, надсилає матері гроші.


Сусіди запевнили, що чули, як син вимагав віддати йому банківську картку. Але не викликали поліцію, оскільки, за їхніми словами, мати завжди захищала його.

«Вона захищала весь час свого сина, і це була її ініціатива – нікуди не повідомляти. Вона все вважала, що він виправитися, що він хороший», – пояснила сусідка.

Так, за словами журналістів, підозрюваний може уникнути покарання. Сусіди стверджували, що ще кілька років тому батьки за гроші зробили синові довідку про неосудність, щоб він не загримів за ґрати за крадіжку.

Залиште свій коментар