З ним радилися і поважали: під Рівним від COVID-19 помер лікар

З ним радилися і поважали: під Рівним від COVID-19 помер лікар

У Рівненській області помер від COVID-19 заслужений лікар

У Рівненській області від ускладнень коронавірусу помер заслужений лікар отоларинголог дитячої обласної лікарні Анатолій Федорович Філонік. Він помер 17 листопада, про що й повідомив його колега Микола Кліщ на Facebook-сторінці.Анатолій Філонік до кінця своїх днів працював у лікарні і не залишав своїх пацієнтів. Його дуже поважали в лікарні і він був авторитетом для колег. На жаль, пандемія забирає кращих.

Читайте також:   На Буковині попрощалися з померлими від коронавірусу рідними братами

«Він був лікарем, якого поважали, з яким завжди радилися, до думки якого прислухалися, він умів знаходити вихід із самих важких ситуацій. Від нього було чому повчитися не тільки в медицині, але і в тому, як він сприймав життя, в манерах спілкування. Він був людиною-авторитетом, він цінував правду і любив говорити її в очі. На жаль, пандемія забирає кращих людей, тих, які ще багато років могли б самі рятувати людські життя», – написав його підопічний Микола Кліщ.

Читайте також:   Міністр охорони здоров'я Степанов заразився коронавірусом

В коментарях люди написали, що Анатолій Філонік дійсно був прекрасним професіоналом і людиною і висловили співчуття його рідним і близьким. Українці дуже шкодують про втрату.

Залиште свій коментар