Не допоможе навіть жорсткий карантин: академік назвав спосіб перемогти коронавірус

Не допоможе навіть жорсткий карантин: академік назвав спосіб перемогти коронавірус

Коронавірус не перемогти навіть крайніми заходами, але вихід єКоронавірус в Україні не перемогти навіть жорстким карантином, адже українці ігнорують загальновідомі протиепідемічні норми. Єдиний спосіб зупинити хворобу — носити маски, пильно стежити за гігієною рук і дотримуватися соціальної дистанції.

Таку точку зору висловив голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки і оборони України, академік НАНУ Сергій Комісаренко, повідомляє «Україна 24».


Академік передбачає, що українці вже не вірять в карантин, тому навіть жорсткі заходи не допоможуть. Комісаренко говорить, що люди повинні ходити на роботу, але при цьому пам’ятати про всім відомі норми.

«Вважаю, що потрібно обов’язково дотримуватися тих норм, які добре нам всім відомі, але не всі їх дотримуються — маски, фізичне дистанціювання, миття рук», — висловився академік.


При цьому вчений, покладаючись на досвід інших країн, говорить, що карантин вихідного дня (або навіть на тиждень) допоміг істотно зменшити приріст нових хворих.

«В інших країнах вважається, що кількість людей, які інфікуються, після карантину вихідного дня або навіть тижні істотно зменшується, тобто це працює на користь здоров’я і життя людей», — пояснив він.

Залиште свій коментар