Яка красива: Олена Зеленська у білосніжному костюмі з’явилася на публіці

Яка красива: Олена Зеленська у білосніжному костюмі з’явилася на публіці

Перша леді України одягла на захід стильний штанний костюм.Олена Зеленська взяла участь у церемонії нагородження переможниць загальноукраїнського конкурсу есе «Наука – це вона». На заході також були присутні представники Дитячого фонду ООН в Україні (ЮНІСЕФ) та структури «ООН Жінки Україна» в межах глобальної кампанії «Покоління рівності».

Олена Зеленська / Instagram Олени Зеленської

У межах проєкту «Наука – це вона» порушуються питання гендерного дисбалансу в науці, а також популяризації технічних (STEM) дисциплін серед українських школярок та студенток. Основна його мета — популяризувати науку серед молоді та пропагувати ґендерну рівність у науковій галузі.


В Instagram Олена опублікувала світлини з події. У підписі вона зазначила, що була рада поспілкуватися з учасницями проєкту і почути, чого саме вони прагнуть.

«Girl power – ці два слова найяскравіше опишуть мій вчорашній вечір! Вечір, який я із задоволенням провела разом з дівчатами з проєкту «Наука – це вона».


Дівчата мріють стати науковицями, біологинями, математикинями, інженерками, фахівчинями з робототехніки, топменеджерками. Мене надихають такі історії. Це – про сміливість йти за своєю мрією, не зважаючи на нерозуміння з боку суспільства чи друзів. Це – про можливості, які дівчата відкривають перед собою. Це – про приклад, який вони подають своїм одноліткам. Це – про те, щоб залишатися собою», — написала Олена.

Для цього заходу перша леді України обрала стильний білосніжний костюм, який складався із двобортного жакета і штанів кольош. Вбрання пані Зеленська скомбінувала з білими туфлями на шпильках.

Олена Зеленська / Instagram Олени Зеленської

Волосся її було укладене в елегантну зачіску, а в макіяжі акцент був зроблений на очах. Вуха вона прикрасила лаконічними сережками.

Залиште свій коментар