У збірній повідомили, що планують виступати у формі з написом «Героям слава»

У збірній повідомили, що планують виступати у формі з написом «Героям слава»

Екіпірування збірної раніше погодив Європейський футбольний союз.Збірна України з футболу має намір виступати на Євро у формі з картою Криму та написами «Слава Україні!-Героям слава!».

Проце під час пресконференції 11 червня сказав пресаташе збірної Олександр Гливинський.


«Всі деталі форми схвалені в УЄФА. Президент УАФ зараз в Римі, де веде переговори з представниками УЄФА. Це все, що ми можемо зараз сказати. Не ставте більше питань щодо цього? Так, ми збираємося грати в цій формі. Наша форма схвалена. Усі підписи були схвалені», — наголосив представник збірної.

За словами Гливинського, збірна має ігрову форму, а запитання щодо внесення змін у її зовнішній вигляд — треба адресувати до УЄФА, а не до гравців.


Нагадаємо:

  • Українська збірна представила нову форму, де зображена карта країни, включно з Кримом, і написи «Слава Україні» і «Героям слава». Вона викликала великий резонанс у Мережі і обурення у країні-агресора: у російській Держдумі вимагали заборонити нову екіпіровку збірної України.
  • УЄФА заявив, що комплект виконаний за всіма правилами, тому немає ніяких підстав, щоб перешкодити підопічним Шевченка зіграти в ньому на Євро-2020.
  • Утім, згодом УЄФА проаналізував нову форму збірної України після запиту з боку Російського футбольного союзу (РФС) і зобов’язав прибрати з неї напис «Героям слава»
Залиште свій коментар