«Хотілося плакати і тікати»: у Мережі показали умови у лікарні Дніпра, де перебувають діти з коронавірусом (фото)

«Хотілося плакати і тікати»: у Мережі показали умови у лікарні Дніпра, де перебувають діти з коронавірусом (фото)

Дніпрянка Ольга Васильєва показала страшні фото з міської дитячої лікарні №6, де лікують хворих на коронавірус. Вона порівняла лікарняний бокс зі старим сараєм.Жінка розповіла, що їй довелося звернутися до медустанови через хворобу сина. Васильєва опублікувала у Facebook знімки, на яких видно умови для дітей, «від яких хотілося плакати» (щоб подивитися, доскрольте до кінця сторінки).

«Старе все: двері, вікна, підлога, туалетна кімната, ліжка з обвислими сітками, подушкою можна вбити, там народилося, жило, померло і розклалося не одне покоління пір’яних кліщів, матраци запісяні, закакані, забиті. Все з моменту спорудження не змінювалося. І тут лікують наших діток», – написала вона.


У такій палаті лікують хворих на коронавірус дітей.

Васильєва уточнила, що сама не раз лежала в лікарнях і розуміє, що їх стан залишає бажати кращого. Але ці бокси – це найгірше, що бачила жінка.

Двері в бокс для діток.

Мама хлопчика уточнила, що претензій до лікарів у неї немає, оскільки вони виконуються свою роботу добре, в силу своїх можливостей. Водночас вона не задоволена організацією лікувального процесу.


Старий матрац.

«Як так, що у вихідний день мало не один лікар? Він же і на приймальному відділені, він же на обходах. Тому ранковий обхід починався після обіду. І якщо вашій дитині стане гірше, то у цю ж хвилину до вас на допомогу ніхто не примчиться. Просто нікому», – розповіла дніпрянка.

Ванна для дітей у лікарні.

Жінка склала великий список того, що потрібно взяти із собою в лікарню:

  1. Постільна білизна
  2. Рушники
  3. Ковдри
  4. Подушки
  5. Чашки, тарілки, ложки
  6. Чайник (можливо, нам пощастило, у нас у палаті був. До речі, холодильника немає)
  7. Велика пляшка води
  8. Вологі та сухі серветки
  9. Їжа
  10. Сили, терпіння й оптимізм
Міська дитяча лікарня №6 у Дніпрі.

«Ми ще з дому привезли манеж, тому що в таке дитяче ліжечко садити дитину страшно. І я б ще взяла з дому матрац, якби був», – зазначила Васильєва.

Лампа в палаті.
Ремонт у лікарні не робили багато років.
Вікна старі, заклеєні стрічкою.
На такому ліжку сплять батьки хворих дітей.
Скриншот.
Скриншот.
Залиште свій коментар