Відомий доктор розповів про ситуацію з COVID-19 в Києві: у нас спокій і тиша

Відомий доктор розповів про ситуацію з COVID-19 в Києві: у нас спокій і тиша

У київських лікарнях ситуація з коронавірусом стабілізується і хворих стає все менше.Про це написав на своїй Facebook-сторінці медик Євген Дубровський.

Нагадаємо, що лікар працює в Київській клінічній лікарні №4.


«У нас спокій і тиша. Лікарня розвантажується з блискавичною швидкістю. Хворих все менше. Радість від полегшення дуже доречна, коли на вулиці розквітає зеленню природа і ласкаво гріє справжнє весняне сонечко», — написав лікар.

Але медик стурбований ситуацією в Індії. Як відомо, там щодня фіксують сотні тисяч нових захворювань коронавірусом.


«Однак радість затьмарюється невеселими новинами з Далекого Сходу. Індія просто палає у вогні. Сотні тисяч хворих щодня … За фактом, бачимо справжній колапс всієї медичної системи в країні. Нестача ліжок, кисню, медикаментів і головне — лікарів, обернулося трагедією. Понад 4 тис. померлих щодня. Страшна картина», — написав доктор.

Дубровський зазначив, що досі невідомо, чому Індія переживає такий колапс.

«Важко відповісти на питання, що сталося в Індії і чому таке різке погіршення ситуації. Не маючи на руках всіх необхідних даних і підтверджених фактів не варто робити гучні висновки. Зараз тільки яскраво демонструється на весь світ страшна картина може статися, коли в державі рівень і обсяг медичної допомоги абсолютно не відповідають епідеміологічним викликам», — резюмував медик.

Залиште свій коментар