В «АТБ» продавали печиво з небезпечною олією: компанія відмовилася називати марку, але є два варіанти

В «АТБ» продавали печиво з небезпечною олією: компанія відмовилася називати марку, але є два варіанти

У мережі супермаркетів «АТБ-Маркет» продавали печиво польського виробника Bogutti Sp. Zoo, Zlotoklos, у яке додавали небезпечну для здоров’я пальмову олію з 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (речовина, яка не відповідає стандартам безпеки харчових продуктів). У компанії відмовилися озвучувати марку і назву печива, яке змушені були вилучити з реалізації.Однак, як розповіли OBOZREVATEL співробітники супермаркету, всього в мережі по всій країні продавали два види печива від Bogutti Sp. Zoo, Zlotoklos. Обидва вилучили з обігу (хоча на сайті все ще можна його знайти і навіть оформити замовлення). Як видно з інформації на сторінці мережі «АТБ-Маркет», українцям продавали Bogutti Choco-Gutti з апельсиновим кремом і шоколадними дропсами і Bogutti LA GUSTOSA з шоколадним кремом.

В "АТБ" продавали печиво з небезпечною олією: компанія відмовилася називати марку, але є два варіанти
В "АТБ" продавали печиво з небезпечною олією: компанія відмовилася називати марку, але є два варіанти

Керівниця відділу контролю якості продукції «АТБ-Маркет» розповіла OBOZREVATEL, що продукцію протягом 15-20 хвилин прибрали з полиць. Водночас небезпечним є не печиво, а олія, яку в нього додавали разом з іншими інгредієнтами.


Продукцію відправили на експертизу в лабораторію Києва. Ті українці, які вже встигли купити «сумнівне» печиво, можуть повернути його в магазин.

«Ми оперативно відреагували на повідомлення, що в одній з партій перевищено показник монохлор (3-MCPD). Відкликано з реалізації не тільки ту партію, де імовірно використовували цю олію, а й всі партії цього виробника. Ми відправили продукцію на дослідження в лабораторію Києва і очікуємо результатів. Якщо в інших партіях цього виробника не буде виявлено порушення показників, то вони повернуться на прилавки, у протилежному випадку печиво буде знищено», – розповів у коментарі OBOZREVATEL начальник управління з корпоративних комунікацій АТБ Сергій Демченко.


Залиште свій коментар