Ви вже є інструментом в чужих підступних руках, – офіцер ЗСУ дав пораду скандальній блогерці

Ви вже є інструментом в чужих підступних руках, – офіцер ЗСУ дав пораду скандальній блогерці

Офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан порадив зупинитись скандальній київській блогерці. Раніше Таїсія Онацька пригрозила військовому скаргою за те, що поширив відео, в якому вона назвала улюбленою країною Росію.Ситуацію з блогеркою активно використовує Росія

Сам Штефан каже, що ситуацію з Онацькою почали активно використовувати у Росії. В інформаційному просторі країни-агресора почали називати це «тиском на свободу слова». Про це офіцер написав у телеграмі.

Мова, свобода слова, «украинка выбирает Россию», ну і низка вже знайомих нам меседжів. Я щиро раджу пані Таїсії зупинитися і зрозуміти що вас почали використовувати в своїх цілях і що ви вже є «інструментом» в чужих підступних руках,
– написав Штефан.


Тим часом, скарги на Анатолія Штефана від Таїсії Онацької чекають у Міністерстві оборони. У відомстві запевнили, що триматимуть ситуацію на особливому контролі. Там обіцяють і контрольне питання: «Україна чи Росія?».


Що відомо про скандал з блогеркою di.rubens

  • Популярна столична блогерка TikTok потрапила у скандал через ролик, знятий на алеї Небесної Сотні у Києві.
  • У відео дівчина на прохання обрати між Україною та Росією, обрала останню. Відповідь супроводжувалась сміхом.
  • Ролик видалили, проте його поширив український військовий Анатолій Штефан.
  • Офіцер пообіцяв посприяти придбанню квитка Онацькій до країни, яку вона обрала. Також Штефан закликав дівчину до публічних вибачень.
  • Онацька, у відповідь, пригрозила поскаржитись на військового у Міноборони.

 

Залиште свій коментар