Вчительку, яка вдарила учня перед всім класом на Львівщині, звільнили з роботи

Вчительку, яка вдарила учня перед всім класом на Львівщині, звільнили з роботи

У школі в селі Потеличі на Львівщині звільнили вчительку, яка декілька разів вдарила по голові шестикласника у присутності всього класу. Цим інцидентом зацікавилися у поліції та районній адміністрації.

Інцидент стався 3 грудня під час перерви, але батьки учня не зверталися з заявою до правоохоронців. Поліція побачила це відео в інтернеті і після цього вирішила дізнатися деталі, повідомляє 24 канал.


Відомо, що вчителька української мови та літератури також працювала заступницею директора з вихованої роботи.

Вона не контролювала свої емоції через грубе звернення учня до себе і застосувала фізичну силу,
– зазначили у РДА.

Читайте також:   Тепер поліцейські і не тільки, повинні розмовляти лише українською мовою! За порушення закону немалий штраф

Тож, у районній адміністрації 7 грудня створили робочу комісію для розгляду цього питання. Згодом місцева влада повідомила у фейсбуці, що вчительку звільнили за згодою обох сторін.


 ‼️Жовківська районна державна адміністрація інформує щодо інциденту, який мав місце у навчальному закладі с.Потелич….

Опубликовано Жовківська районна державна адміністрація Понедельник, 7 декабря 2020 г.

Що відомо про цей скандал

Директорка школи Світлана Ковальчук розповіла, що вчителька Надія Патлика розборонила учнів, які билися на перерві. Після цього один з учнів грубо крикнув їй: «Вийди звідси! Чого ти прийшла?», на що викладачка не стрималася і декілька разів ляснула школяра по потилиці.

Читайте також:   На Драгобраті зафіксували "аномальне" явище (ФОТО)

На відео, яке поширилося в соцмережах, Надія Патлика відповідає учню: «Яке ти маєш право? Я підійшла вас розборонити, правда? А не ти маєш до мене говорити «Чого ти сюди прийшла?» Я знаю, чого я прийшла!».

Дивіться відео, як вчителька б’є учня:

Залиште свій коментар