У Києві торгують російськими цукерками з-під поли: ціна космічна

У Києві торгують російськими цукерками з-під поли: ціна космічна

У Києві виявили точки з продажем російських цукерок. Як відомо, в нашій країні заборонена торгівля товарами російського виробництва. Продавці торгують солодощами підпільно: в переходах, маленьких магазинах. Про це повідомляє «Страна».Наголошується, що «солодка контрабанда» продається за позахмарними цінами, а саме від 300 гривень за кілограм.

В асортименті цукерки на будь-який смак і гаманець: «Золоте суфле» — 450 гривень за кілограм, «Мишко клишоногий» — 370 гривень, «Червоний мак» — 295 гривень, «Оленка» — 355 гривень, «Столичні» — 435 гривень, «Золотий півник» — 345 гривень.


На етикетці вказаний виробник ПАТ «Червоний жовтень» Росія, місто Москва і виробник: Росія, місто Рязань.

У Києві торгують російськими цукерками з-під поли: ціна космічнаУ Києві торгують російськими цукерками (фото: strana.ua)


За словами продавців, людям подобається їх красива упаковка і склад самих солодощів, мовляв, у них відчувається шоколад.

«Клієнтам подобається упаковка цих цукерок — вона дорога, святкова. Також відчувається смак шоколаду. Особливою популярністю у нас користуються цукерки «Оленка» — шоколадна начинка між шарами вафель і «Золоте суфле». Кожні два тижні привозять повністю весь асортимент», — розповів один з продавців контрабанди.

Відзначимо, що в столичних супермаркетах російські цукерки не продаються. Також повідомляється, що заборонений товар ввозиться в Україну в невеликих автобусах або в сумках людей. Невелику партію товару пропускають на кордоні за 1000 гривень.

Залиште свій коментар