Вагітна у 16: на Закарпатті мати вигадала справжній детектив, щоб приховати пологи доньки

Вагітна у 16: на Закарпатті мати вигадала справжній детектив, щоб приховати пологи доньки

Жінка боялася осуду односельців.

У Закарпатській області мати вирішила приховати, що її 16-річна донька стала мамою і у неї були пологи та вигадала для цього справжній детектив.


Про це повідомляє Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги 8 січня.Подія сталася на Різдво. «7 січня о 16.33 на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик із одного з сіл Іршавщини – жінка схвильовано розповідала, що знайшла на смітнику новонароджену дитину. Бригада № 907 у складі фельдшерки та водія миттєво прибула на місце події», — розповіли у центрі.

Читайте також:   Усі, хто виступає проти української мови є державними злочинцями, — Ігор Юхновський

Жінка, яка викликала «швидку», провела медиків до своєї хати і  пояснила, що коли виносила сміття — нібито знайшла немовля у картонній коробці.


Утім медики одразу помітили, що немовля було переодягнуте і, на диво, спокійне.

Фельдшерка оглянула дитинку, обробила пуповину і звернула увагу на низку розбіжностей у розповіді жінки. Згодом прибула й поліція, яка і розібралася, як все було насправді.

Як виявилося, історію із знахідкою на смітнику немовляти жінки вигадала, щоб приховати пологи своєї неповнолітньої доньки.

Читайте також:   Волиняни прогнали паломників Московського патріархату із сіл

«16-річна дівчина народила ще зранку 7 січня, але через побоювання осуду односельців родина вирішили розіграти «виставу» із знахідкою на смітнику», — повідомили у центрі.

Наразі молода мати і її донька перебувають у Іршавській районній лікарні та почуваються добре.

Залиште свій коментар