У Харкові таксист обізвав пасажирку через українську мову і назвав місто «споконвічно російським»

У Харкові таксист обізвав пасажирку через українську мову і назвав місто «споконвічно російським»

У Харкові таксист нахамив пасажирці через те, що вона розмовляла українською. При чому дівчина не вимагала від водія перейти на державну мову, але йому не сподобалось, що вона спілкувалась не російською.Про це пасажирка розповіла у своєму пості на Facebook. Дарія Конох, так звали дівчину, яка втрапила в неприємну ситуацію через водія-хама, їхала в таксі служби «Уклон» та розмовляла телефоном українською (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Водій нахабно запитав пасажирку, чому вона «разговаривает на украинском». Почувши у відповідь, що це її рідна мова і російську вона знає досить погано, таксист почав грубіянити та викрикувати, що Харків є історично російським містом.


«Наступні 20 хвилин поїздки я слухала, що я бандерівка, щоб я їхала на «Бандерштат» (пожартувала, що якраз їду 8 числа на фест У Луцьку «Бандерштат» і що його теж запрошую). Вислухала стільки хейту з приводу української, що Харків є «исконно русский город», що українську тут нав’язують, змушують нею говорити, і щоб я їхала до свого Бандери», – розповіла дівчина.

Після всього цього хамства водій запитав, що розташовано за адресою, куди вона їде. Почувши, що це офіс партії «Європейська солідарність», таксист перейшов на прокльони.


«Почула чергову порцію хейту і прокльонів у вигляді «порохопришибзєниє». Ну і, звісно ж, на сході Росії немає, це все вигадка влади, щоб заробляти на війні гроші», – розказала Дарія.

Дарія Конох звернулась у службу таксі. Там їй відповіли, що провели з водієм виховну бесіду.

Сама пасажирка запевняє, що спокійно ставиться до російської, але проти такого ставлення до української мови.

«Одразу кажу, що до російської ставлюсь спокійно, але людина, яка працює у сфері обслуговування, апріорі не повинна такі концерти влаштовувати з приводу української мови», – зазначила дівчина.

Таксист, який нахамив пасажирці через те, що розмовляла українською
Скриншот поста
Залиште свій коментар