«Та ви знаєте, хто я?» П’яна дружина митника влаштувала скандал у Києві (відео)

«Та ви знаєте, хто я?» П’яна дружина митника влаштувала скандал у Києві (відео)

У Києві п’яна жінка їздила за кермом авто, а після того, як патрульні її зупинили, влаштувала скандал і погрожувала правоохоронцям неприємностями. Буйною громадянкою виявилася дружина столичного митника, а сама вона — кандидатка на посаду головного державного інспектора в Держмитниці.Про це 28 липня передає «Київ Оперативний» на сторінці в Facebook.

Зазначається, що «копи» поспілкувалися з порушницею, коли поверталися з виклику на вулиці Лобановського, 121, в одному з супермаркетів у Голосіївському районі.


«Коли поліцейські йшли з магазину до них підійшов охоронець і вказав на жінку. За його словами ця панянка приїхала у бухому стані на автомобілі Mazda», — йдеться в повідомленні.

Правоохоронці підійшли до нетверезої киянки та зробили попередження — мовляв, водіння в стані алкогольного сп’яніння загрожує аварією і є порушенням закону, за що передбачається відповідальність.


Але жінка проігнорувала їхні слова, просто сіла в авто та поїхала.

Коли ті ж патрульні її зупинили, порушниця вийшла з машини й стала кричати, що за кермом не була, а тут гуляє з собачкою, що водійських прав у неї з собою немає, відмовлялася проходити перевірку на стан алкогольного сп’яніння, а також чинила опір.

«Ви не знаєте, хто я?!.. Дайте я зараз просто подзвоню… Вам всім зараз буде капець!» — говорила киянка.

У підсумку в наручниках її повезли в райсуд для розгляду справи.

У мережі показали відео, як відбувалося спілкування п’яної жінки з патрульними. Кадри зняті активістами громадської організації «Варта Голосієво».

Відео: у Києві дружина митника їздила п’яною за кермом і влаштувала скандал при затриманні

Затримана — Анна Василенко, зараз є кандидатом на посаду «Головний державний інспектор» у Державній митній службі України. Її чоловік Сергій Василенко з недавнього часу працює на «Київській митниці».

Залиште свій коментар