Авіакатастрофа на Прикарпатті: момент падіння літака потрапив на відео

Авіакатастрофа на Прикарпатті: момент падіння літака потрапив на відео

Момент аварії легкомоторного літака WT-10 Advantic на Прикарпатті випадково потрапив на відеозапис. У катастрофі загинули чотири людини, зокрема професійний льотчик Ігор Табанюк.Ролик було опубліковано на YouTube-каналі користувачкою на ім’я Діана. На ньому видно, що борт падає, а потім у небо піднімається стовп диму (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Літак під час падіння

«Випадково зняли останні секунди падіння літака в Коломиї (борт розбився в селі Шепарівці під Коломиєю). Сталося приблизно о 13:30», – зазначила авторка.


Після падіння літака

В Івано-Франківській ОДА уточнили, що внаслідок аварії серед загиблих троє іноземців. З’ясовується, громадянами яких саме країн вони були.

Літак упав у селі Шепарівці

Пожежу на площі 100 кв. м, яка спалахнула після падіння літака на житловий будинок, загасили. До ліквідації було залучено 36 осіб особового складу та 8 одиниць техніки.

(Відео – YouTube Діана)

Що відомо про пілота Ігоря Табанюка

Табанюк був професійним пілотом. Разом із дружиною і двома синами він жив у Коломиї. У 2013 році загинув їхній молодший син Денис, який також мріяв стати льотчиком.

Дружина просила його переїхати після трагедії, однак чоловік відмовився. Він говорив про те, що без польотів «помре і втратить свої крила».

Також Табанюк пережив катастрофу в Гімалаях. Тоді він разом із товаришем провів у горах 6 днів без води і їжі.

Авіакатастрофа на Прикарпатті: момент падіння літака потрапив на відео
Залиште свій коментар