«У них фашизм – у крові»: Кива розповів, як його діда «розстріляли» у Львові, але той «вижив»

«У них фашизм – у крові»: Кива розповів, як його діда «розстріляли» у Львові, але той «вижив»

Одіозний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива знову відзначився неоднозначною та водночас гучною заявою. Цього разу він розповів, як його діда в далекому 1945 році у Львові розстріляли місцеві жителі. Чоловік вижив, «але пам’ять про це залишилася».Джерело: 24 канал

Таке Кива написав під своїм дописом у фейсбуці. У цьому повідомлення політик у найкращих традиціях пропаганди Кремля вкотре нагадав про «звірства бандерівців».


Черговий перл від Киви: докладніше

Так званий опозиціонер у відповідь на допис одного зі своїх підписників розповів історію, як у 1945 році його діда – Пилипа Денисовича Киву – відправили до Львова. Чоловік, між іншим, був героєм СРСР.

Там його розстріляли місцеві жителі. Дід вижив, але пам’ять про це залишилася… У них фашизм – в крові, який регулюється тільки страхом!
– підкреслив парламентар.


Кива, бандерівці, Львів, розстріляли діда
Та сама заява Кива під не менш неоднозначним дописом його підписника / Скриншот

Що ще схожого робив Кива останнім часом

  • Наприкінці 2020 року він натягнув шапку-ушанку з червоною радянською зіркою на чолі. Водночас заявив: «Нацисте, арештуй мене! З цією зіркою, мій дід, різав горлянки фашистам!» Так політик відреагував на події у Львові, де затримали 19-річного юнака з Києва. Той також начепив на себе заборонену комуністичну символіку та вийшов у такому вигляді в центр.
  • Зовсім нещодавно Кива почав перейматися долею вандалів, які облили фарбою пам’ятник Степану Бандері у все тому ж Львові. Політик, зокрема, назвав зловмисників «героями». У відповідь на це голова ЛОДА Максим Козицький запросив ОПЗЖиста до Львова та пообіцяв «теплий і гарячий прийом».

 

Залиште свій коментар