«Щоб ви здохли, бандерлоги»: проректор університету Харкова відзначився скандальною заявою

«Щоб ви здохли, бандерлоги»: проректор університету Харкова відзначився скандальною заявою

Проректор Харківського університету харчування та торгівлі Віталій Бахтояров оскандалився. Все – через обурливі коментарі до допису про декомунізацію у місті.

Джерело: фейсбук Дмитра Браславського


У фейсбук-групі «Харків за краще життя» з’явився допис про необхідність перейменування школи імені Жукова. Його автор пояснив, що цього вимагає законодавство.

У коментарях Бахтояров написав: «Шоб ви здохли, бандерлоги довбані! Маршала Перемоги гноблять, сволочі. Самі чого досягли? Чим ви займаєтеся в житті?»


Коментар проректора Бахтоярова / Скриншот


На різку реакцію освітянина звернув увагу місцевий активіст Дмитро Браславський. Він назвав Бахтоярова «проректором русского міра».

Читайте також:   На Україну насувається сезон дощів: які області затоплюватиме


Бажає «здохнути бандерлогам» та дуже поціновує «Маршала Победи». Він підписаний на «Россию 1», Made in USSR, «Полк Победы», RT та іншу проросійську бурду,
– підкреслив активіст.

«У людини реальні проблема – вона займає керівну посаду в університеті, а повинна йти у двірники. Допоможімо на це звернути увагу, бо це дуже і дуже погано», – закликав Браславський.

Читайте також:   "За життя боролися до останнього": Україна попрощалася з молодим курсантом, який пережив падіння АН-26, кадри

Скандал з професоркою Більченко

  • Раніше Євгенія Більченко, професорка університету імені Михайла Драгоманова у Києві, озвучила низку скандальних заяв.
  • Зокрема жінка назвала Україну тоталітарною державою, а себе – «представницею російської цивілізації».  Професорка університету Драгоманова назвала себе “представницею російської цивілізації”
  • Вона також висловилася щодо закону про мову. А саме назвала його «черговим опухлим лімфовузлом в тілі онкохворої американської колонії».
  • Наразі її не звільнили, проте тимчасово відсторонили від проведення занять. Чи зможе вона працювати далі – вирішуватиме Вчена рада.

 

Залиште свій коментар