Трагедія у Дмитра Комарова, ведучий «Світ навиворіт» втратив дорогу людину: «Він — один з кращих…»

Трагедія у Дмитра Комарова, ведучий «Світ навиворіт» втратив дорогу людину: «Він — один з кращих…»

Знаменитий український ведучий і мандрівник, творець шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров розповів про те, як втратив друга в авіакатастрофі28 липня Україну вразила трагедія: легкомоторний літак з трьома пасажирами впав на житловий будинок в Івано-Франківській області. Як з’ясувалося, за штурвалом літака знаходився друг Комарова, професійний льотчик, інструктор і співвласник аеродрому малої авіації в Коломиї ігор Табанюк.

Його пам’яті ведучий присвятив новий пост у своєму Instagram, пише Politeka.net.


«Мені складно писати і говорити. Ігор був другом. Він-один з кращих пілотів України. Людина, яка все своє життя, час, сили і енергію віддав авіації. Її розвитку», — розповів Комаров.

Востаннє він бачив Ігоря 10 червня на організованому льотчиком фестивалі з нагоди Івана Купала.


13 липня Табанюк відзначив своє 60-річчя. За словами Комарова, у льотчика було багато планів на майбутнє. Він збирався перетворити Коломию в центр туризму завдяки аеродрому.

«Останній рік у Ігоря був важкий. Аеродром, справа його життя, намагалися «віджати». Я звертаюся до керівництва міста і країни — будь ласка, простежте, щоб після смерті Табанюка не загинула справа його життя-аеродром … цей аеродром ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ бути названий ім’ям Ігоря Табанюка… Сумуємо. Співчуття родичам загиблих», — емоційно написав Комаров.

Він також підкреслив, що зараз важливо провести детальне розслідування, щоб з’ясувати причини авіакатастрофи, в якій загинув Табанюк.

Залиште свій коментар