“Сховатися не вийде, доведеться пройти через суд” – Михайло Подоляк про підозру Медведчуку

“Сховатися не вийде, доведеться пройти через суд” – Михайло Подоляк про підозру Медведчуку

Нардепу від “Опозиційної платформи – За життя” Віктору Медведчуку, якому підписали підозру в державній зраді та розкраданні ресурсів у Криму, доведеться пройти через слідство і судовий процес.У президента Володимира Зеленського достатньо політичної волі, щоб в Україні працював принцип верховенства права, – пише Оbozrevatel.

Про це у коментарі для ЗМІ у вівторок, 11 травня, заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. Він наголосив: сховатися у нардепа не вийде.


“Це може викликати тільки іронічну посмішку – як впливає сила закону на людей, які звикли жити над законом протягом десятиліть. На жаль, історія з Медведчуком – це класична історія про “вічно недоторканих, яким закони не писані”. Так чи інакше, Медведчуку, як і його спільникам, доведеться пройти через слідство і судовий процес, як це і передбачено законом. Сховатися не вийде”, – сказав політик.

За його словами, деструктивна діяльність Медведчука протягом десятиліть була прозорою для суспільства – держбезпека постійно перебувала під руйнівними ударами його медіа-імперії, а також політик, як зазначив Подоляк, використовував десятки класичних непрозорих схем і оборудок, про що є багато журналістських розслідувань.


“Суспільство прекрасно розуміє, що ця людина не могла організовувати свої “енергетичні бізнеси” чесно. Тільки політичний “дах” у різних владах протягом багатьох років допомагав Медведчуку уникати уваги правоохоронців та прокуратури. У президента Зеленського достатньо політичної волі, щоб в Україні дійсно працював принцип верховенства права і рівності усіх громадян перед законом і судом”, – наголосив Подоляк.

Залиште свій коментар