Симптоми можуть бути невиразні: як відрізнити COVID-19 у дітей від інших захворювань

Симптоми можуть бути невиразні: як відрізнити COVID-19 у дітей від інших захворювань

Коронавірус у дітей часто проявляється такими симптомами, які можна легко сплутати з іншими захворюваннями. Рання алергія або простудні захворювання у дітей проявляються нежитю, сльозоточивістю.

Медики назвали головну відмінність COVID-19 у дітей від інших захворювань і пояснили, що має насторожити відразу батьків. Про це пише «Известия«.


Навесні симптоми коронавірусу можна легко сплутати з проявом сезонної алергії у дітей. Мова йде про ранній поліноз, так звану грибкову алергію у дітей.

Читайте також:   Коронавірус продовжив атаку, додалося більш ніж 600 випадків: статистика МОЗ на 1 липня

Проявляється це захворювання у вигляді простудних симптомів, і батьки в паніці починають лікувати дітей від COVID-19. Однак це дуже небезпечно, через те, що неправильне лікування такої алергії може призвести до розвитку астми.

Щоб поставити дитині правильний діагноз, необхідна консультація лікаря, а також проведення тесту на коронавірус.


«Коронавірусна інфекція у дітей часто протікає в легшій формі, ніж у дорослих. Симптоми можуть бути неяскравими, «змазаними», — пояснили медики.

Читайте також:   В Україні понад 125 тис. випадків COVID-19, за добу новий антирекорд - 2 495

Обов’язково потрібно оцінювати епідеміологічну ситуацію в оточенні дитини – чи є випадки захворювання в дитячому саду, серед знайомих, серед контактів за останні два тижні.

Однак найважливішим відмітним фактором є ознаки інтоксикації організму. У дітей це: млявість, плаксивість, зниження апетиту, головний біль, блювота і нудота, підвищення температури. При алергії навіть на тлі запалення симптомів інтоксикації не буває.

Залиште свій коментар