Окупанти в Криму хочуть судити Порошенка за «водну блокаду»

Окупанти в Криму хочуть судити Порошенка за «водну блокаду»

Самопроголошена влада в тимчасово окупованому Росією Криму повідомила, що готує судовий позов через «водну блокаду» півострова проти п’ятого президента України Петра Порошенка.Джерело: «Крим.Реалії»

Деталі: Про відповідні наміри оголосив Сергій Трофимов, глава так званого «Комітету із законодавства парламенту Криму».


До «суду» також будуть звертатись щодо «участі у блокаді» Андрія Сенченка, Рефата Чубарова, Мустафи Джемілєва, Ленура Іслямова. Окупаційна влада закидає їм вчинення «терористичних актів», «організацію терористичного співтовариства» та участь в ньому, «диверсію» та «екоцид».

Трофимов каже, що наразі зібрані всі матеріали та завершуються роботи над відповідними заявами. Після чого документи будуть передані у «правоохоронні органи».


У так званому «парламенті Криму» порахували, що сума збитків через «водну блокаду» становить близько півтора трильйона рублів.

Через перекриття Північно-Кримського каналу окупанти, які самі порушили міжнародне право, збираються притягнути Україну до міжнародно-правової відповідальності.

Що передувало: Окупаційна влада Криму оголосила про те, що подасть позов проти трьох громадян України, яких вважає винними у гострому дефіциті прісної води на захопленому півострові.

Глава так званого «парламенту» окупованого Росією Криму Володимир Константинов назвав тих, кого вважає винними у водній блокаді півострова, серед них – нинішні нардепи України Рефат Чубаров і Мустафа Джемілєв.

Залиште свій коментар