Шойгу набрехав Путіну про «взяття Маріуполя»

Шойгу набрехав Путіну про «взяття Маріуполя»

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу наплів президенту країни-агресора Володимиру Путіну про «звільнення Маріуполя», але потім додав, що у місті залишаються «понад дві тисячі» українських захисників.Джерело: розмова Шойгу та Путіна, яку цитують росЗМІ

Деталі: Шойгу відрапортував, що на момент оточення «столиці націоналістичного «Азова», як він назвав Маріуполь, «чисельність угруповання ЗСУ та іноземних найманців складала близько 8 100 осіб», а зараз понад 2 тисячі людей «надійно заблоковані на території Азовсталі».


Шойгу також, як і весь минулий місяць, повторив, що «на завершення операції з Азовсталі потрібно три-чотири дні«.

Міністр запропонував Путіну штурмувати Азовсталь. Тому ця ідея нібито не сподобалася, і він вирішив, що «не треба лізти в катакомби, треба заблокувати промислову зону в Азовсталі так, щоб муха не пролетіла».


Путін назвав «завершення бойової роботи щодо Маріуполя» успіхом та привітав Шойгу.

Також росЗМІ розповсюдили відео, яке може бути й монтажем, враховуючи досвід Росії у цьому.

Зокрема, люди помічають незвичну для Путіна сутулість, напружену позу та неприродні рухи голови.

Довідково: Попри те, що більша частина міста захоплена окупантами, українські військові чинять опір та звітують про ліквідацію росіян.

Зокрема, полк «Азов» повідомив, що за останні дві доби знищив три танки, 2 БМП та БТР.

Передісторія: Командир 36-ї окремої бригади морської піхоти ВМС ЗСУ Сергій Волинський (Волина) закликав іноземні держави терміново провести «екстракцію» з Маріуполя – вивезти кілька сотень військових і цивільних з «Азовсталі» у безпечне місце, аби врятувати від росіян.

20 квітня стало відомо, що морпіхи та «Азов» врятували пів тисячі бійців із порту Маріуполя.

 

Залиште свій коментар