Під Маріуполем знайшли 30-метрову братську могилу: тіла загиблих туди звозять вантажівками

Під Маріуполем знайшли 30-метрову братську могилу: тіла загиблих туди звозять вантажівками

Поблизу заблокованого російськими окупантами Маріуполя на Донеччині виявили нову братську могилу. Тіла загиблих мирних мешканців окупанти почали звозити туди вантажівками.На цей факт вказав мер міста Вадим Бойченко. Про злочини військ РФ він розповів 21 квітня ефірі телемарафону «UA Разом».

Чиновник наголосив, що масове поховання російські загарбники організували біля селища Мангуш, що близько в 20 кілометрах від Маріуполя. Місцеві жителі, які стали свідками злочинів військових РФ, розповіли, що ті вирили братську могилу завдовжки 30 метрів.


«І вантажівками привозять тіла, які намагаються там приховати», – сказав Бойченко.

За його словами, окупанти проводять у місті так звану зачистку – їхніми жертвами стають держслужбовців, муніципальних працівників, які залишилися в Маріуполі.


Вадим Бойченко розповів про нову братську могилу під Маріуполем, яку зробили окупанти

«Кудись їх вивозять. Ми вважаємо, що за ґрати – там їх допитують, застосовують тортури тощо. І є інформація, що всі воєнні злочини, які мають ознаки геноциду, вони ховають. Наприклад, у таких братських могилах», – висловив переконання Бойченко.

Раніше мер Маріуполя зазначав, що в місті потрібно запровадити «режим тиші» хоча би на одну добу, щоб цивільне населення могло евакуюватися.

Напередодні ж, 20 квітня, військові путінської армії фактично зірвали домовлений із українською стороною «зелений коридор». Окупанти відкрили стрілянину з артилерії, в місті розпочався танковий бій.

Залиште свій коментар