Щойно ми атакуємо – окупанти залишають техніку і втікають, – нацгвардієць Марків

Щойно ми атакуємо – окупанти залишають техніку і втікають, – нацгвардієць Марків

російські окупанти часто втікають із поля бою та кидають усе, намагаючись урятуватися. А в українських військових з’являються нові трофеї.Про це розповів 24 каналу нацгвардієць Віталій Марків. За його словами, російська піхота неохоче вступає у стрілецький бій із українськими захисниками.

«Залишають техніку і тікають»

Марків розповів, що одразу ж, як наші військові починають атакувати окупантів, – ті потрапляють у засідку. Свідченням цього є багато відео.


Вони залишають техніку і тікають. Доказами цього є численна військова російська техніка, яка зараз на нашому озброєнні, яка, так би мовити, повернулася проти своїх господарів,
– заявив нацгвардієць.

За його словами, російській армії буде складно відновити свій військовий потенціал, зокрема, через запроваджені західні санкції.


Віталій Марків розповів, як росіяни залишають техніку і втікають: дивіться відео

Росіяни не цінують людський ресурс

Марків наголосив, що окупанти не дотримуються жодних правил та діють за тактикою хулігана. Вони не цінують власний людський ресурс.

Насамперед вони (росіяни – 24 канал) закидають «пушечним м’ясом». Є у них свої теж підрозділи, які, дійсно, мали різний досвід в різних кінцях світу, де росія несла свій, так би мовити, слід крові,
– зазначив нацгвардієць.

Однак, зауважив Марків, зараз їх в армії рф уже не так багато. До того ж підготовка одного спецпризначенця – тривалий процес. На це потрібно щонайменше від 5 до 10 років.

Він додав, що застосовувати такі підрозділи не за призначенням – це просто витрачання людського ресурсу. Однак росіяни цим зовсім не переймаються.

Залиште свій коментар