Сергій Притула пригрозив путінським військам: «Я можу зробити все, щоб кожне обірване життя обернулося великою кров’ю»

Сергій Притула пригрозив путінським військам: «Я можу зробити все, щоб кожне обірване життя обернулося великою кров’ю»
Ведучий розповів про волонтерство
Український телеведучий та актор, співведучий Лесі Нікітюк на шоу «Хто зверху?» Сергій Притула розповів про своє волонтерство. Відомий ведучий розповів про звірство російської армії та про те, як він може допомогти рідній Україні.Відповідну публікацію Сергій Прітула оприлюднив на своїй сторінці в Instagram.«Я волонтер. Я не маю сили закрити небо над Харковом, Миколаєвом чи Вінницею. Але я можу зробити все від себе залежне, щоб кожне обірване життя маленьких чи дорослих українців, обернулось для окупанта великою кров‘ю. Вбивства наших дітей перевертають свідомість не тільки українців, але й іноземців. Настільки, що деякі компанії канселують попередньо укладені угоди, щоб пріоритетно продати необхідне обладнання українським військовим», — написав Сергій Притула.

 


 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Сергій Притула (@siriy_ua)

 

Також він розповів, що його фонд отримав можливість купити безпілотники. Крім того, український ведучий розповів про важливі речі, які варто знати.


 

Фото Сергія Притули

Фото Сергія Притули

«І ще колеги волонтери маякнули, що можуть пригнати 4-ий борт, на нього їм не вистачає щось біля € 100К. Важливі дві речі: 1. Виробники на низькому старті, щоб відправити борти. 2. Групи з навчених операторів БПЛА вже сформовані і готові до виконання завдань! Питання тільки за фінансами Я розпочну з посильного внеску від імені Дмитрика, Соломії і Стефанії. Приєднуйтесь за посиланням у шапці профілю!», — також додав ведучий.

Залиште свій коментар