Секс-символ ЗСУ Назар Грабар зізнався, яке єдине завдання на війні «провалив»

Секс-символ ЗСУ Назар Грабар зізнався, яке єдине завдання на війні «провалив»

Модель, танцюрист і український воїн Назар Грабар зізнався, що не зміг виконати головне завдання, яке ставив перед собою, коли йшов захищати Україну від російських окупантів. Він всього лише хотів уберегти брата.Ілля Грабар загинув у грудні 2022 року, коли армія Росії обстріляла позиції підрозділу. Брати з самого початку повномасштабного вторгнення займалися волонтерством.

Назар хотів служити, але його зупиняло те, що він нічого не знав про військову справу. Одного разу Ілля сказав, що має намір піти у військкомат, але не хоче, щоб Назар йшов з ним.


«Я кажу: «Я не пущу тебе одного, як ти б мене одного не пустив. Йдемо разом». Так і пішли. Ілля постійно хвилювався за мене, що я пішов за ним. Я пішов доглядати за ним, тому почуття провини мене не покидає і не покине ніколи. У мене на війні було одне завдання, і я його не виконав. З цим живу», – розповів танцюрист в інтерв’ю YouTube-каналу «ТиКиїв».

Брат Назара Грабара загинув — що відомо

У грудні 2022 року стало відомо, що на фронті загинув Ілля Грабар. Тоді сам Назар отримав поранення і опинився в лікарні.


Залиште свій коментар