Раніше комплекс скаржився на те, що працівники ТЦК увірвалися до них серед білого дня. За словами керівництва, військові вивезли у невідомому напрямку кількох робітників центру.


Наслідки рейду ТЦК

Речниця Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону Юлія Шевченко повідомила, що під час рейду у комплекс «Термальні води Косино» працівники ТЦК затримали двох чоловіків. Причиною таких мобілізаційних заходів є порушення вимог законодавства про перебування на військовому обліку під час воєнного стану.

Юлія Шевченко зазначила, цих військовозобов’язаних направили на військово-лікарську комісію, яку вони успішно пройшли. Медики визнали їх придатними до військової служби. Чоловіки відмовились від призову.


Зі свого боку, службовці ТЦК скерували щодо двох чоловіків відомості у правоохоронні органи за ухилення від проходження військової служби.

Повістки у розважальних закладах

  • По Україні прокотилася низка гучних рейдів працівників військоматів по розважальним та оздоровчим закладом. Серія почалася візитом військових у спортзал в Ужгороді 5 грудня. Чоловікам, які займались спортом, та тренерам виписали повістки з вимогою прийти у військкомати для уточнення даних.
  • У ТЦК наголосили, що чоловіки призовного віку, які свідомо уникають військової служби та займаються у спортивних залах або розважаються у відпочинкових комплексах, не є привілейованими порівняно з військовослужбовцями ЗСУ, які у непростих умовах тримають оборону.
  • Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк наголосив, що держава готує нову програму щодо мобілізації. Він запевнив, що мобілізація буде складною, але необхідною.