Ротару виступила на корпоративі для російського олігарха: в мережу потрапили відео

Ротару виступила на корпоративі для російського олігарха: в мережу потрапили відео

Українська співачка Софія Ротару виступила у Воронежі (Росія) на ювілеї місцевого олігарха.Так, відео з корпоративу опублікували в соцмережі Instagram, але вже 4 лютого його видалили. Втім, шанувальники артистки встигли розмістити фрагменти виступу в YouTube (щоб переглянути, доскрольте новину до кінця).

Захід проходив в одному з наймодніших готелів Воронежа. На корпоративі Софія Ротару виконала свої популярні пісні: «Червона рута», «Білий танець», «Хуторянка», «Одна калина», «Лаванда».


Софія Ротару заспівала для російського олігарха

За даними Telegram-каналу «НеМалахов», олігарх, якому заспівала Ротару, заробляє на будівництві доріг по всьому регіону. Йому виповнилося 50 років. Він міг віддати дев’ять мільйонів рублів за виступ співачки. Концерт тривав близько години. На ньому також була присутня сестра Софії Михайлівни – Ауріка.

Софія Ротару заспівала для російського олігарха

Нагадаємо, Софія Ротару – це радянська та українська естрадна співачка. Лауреатка премії Ленінського комсомолу. Народна артистка СРСР. Зараз вона активно працює, випускає пісні, виступає на збірних концертах і приватних заходах.


 

Залиште свій коментар