«Підрив перд..ка» – Притула прокоментував закриття медведчуківських каналів і потасовки у ВР

«Підрив перд..ка» – Притула прокоментував закриття медведчуківських каналів і потасовки у ВР

Телеведучий і волонтер Сергій Притула прокоментував закриття телеканалів Медведчука.Він назвав їх пропагандистськими. Про це Притула написав у Facebook.

Також телеведучий прокоментував потасовки у Верховній Раді ща участю депутата від ОПЗЖ Іллі Ківі.


Його Притула охарактеризував як «червонокнижний вид вати».

“Сьогодні Roman Lozynskyi, під час виступу з парламентської трибуни, звернувся до депутатів із пропозицією не просто потішитись тому, що три пропагандистських канали «гавкнули», а бути послідовними і скасувати акредитації для роботи у Верховній Раді журналістів тих, язик не повертається сказати, медіа.


Чим спровокував груповий підрив перд…ка цілої фракції опзж. І коли вони посунули до трибуни, я, мимоволі, пригадав рядки пісеньки, яку всі, хто знав хоч три акорди, лабали на гітарах у 90-их.

Он даже хотел развестись,
Но что-то его держало…
Может быть, трое детей,
А может быть, директор школы.

Ці рядки мені пригадались, коли я спостерігав за стрімким рейдом Іллі Киви зі свого місця (яке за дивним збігом обставин співпадає з одним місцем медведчука) до трибуни.

Улюблений австралопітек Авакова рухався з наміром перешкодити Лозинському доносити людям мудрі ідеї.

Але щось його стримало… можливо, усвідомлення ганебності непарламентської поведінки. А можливо погляд бойового офіцера, полковника Роман Костенко, який з неприхованою зацікавленістю розглядав (вперше так зблизька) рідкісний, червонокнижний вид вати.

Даремно ви кажете, що Кива тупий. Як бачите, інстинкт самозбереження у нього працює відмінно;)))!”

Залиште свій коментар