Путін прибрав з параду «літак судного дня» і всю авіацію: Жданов назвав реальну причину

Путін прибрав з параду «літак судного дня» і всю авіацію: Жданов назвав реальну причину

Повітряну частину військового параду в Москві на честь Дня перемоги було скасовано з політичних, а не погодних причин. Під тиском Заходу глава держави-агресора Володимир Путін ухвалив рішення не демонструвати «літак судного дня» – командний борт Іл-80, призначений для евакуації керівництва країни у разі ядерної війни.Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL озвучив військовий експерт Олег Жданов. «Я думаю, що повітряна частина параду скасована через ультиматум із боку Заходу», – припустив він.

Як пояснив експерт, такий ультиматум було зроблено після численних заяв та натяків керівництва РФ про можливість застосування ядерної зброї в ході війни проти України.


«Путін почав розганяти тему ядерної зброї, і його відразу ж попередили, що вони звернуть увагу на питання про його особисту ліквідацію. Або на питання про введення санкцій проти близьких йому людей. Зверніть увагу, відразу ж усі посадовці в РФ почали говорити – та ні, ми і не збиралися застосовувати ядерну зброю», – уточнив Жданов.

Таким чином, відмовившись від демонстрації «літака судного дня», Путін надіслав Заходу сигнал про те, що не планує пускати в хід ядерну зброю.


Водночас експерт звернув увагу на те, що в момент проведення військового параду в Москві була чудова погода, тому нельотна погода не могла бути причиною скасування параду літаків.

«Я дивлюся пряму трансляцію – там чудова погода для авіації, просто літай, скільки душа забажає, – сказав він. – Але прибрали «літак судного дня», а більше там нічого показувати», – додав експерт.

Залиште свій коментар