Прорив на опорний пункт ЗСУ на Донбасі: з’ясувалися нові факти про загиблого

Прорив на опорний пункт ЗСУ на Донбасі: з’ясувалися нові факти про загиблого

Українець, який отримав смертельне поранення нібито під час спроби прориву на територію взводного опорного пункту ЗСУ на Донбасі разом зі ще одним чоловіком, виявився таксистом літнього віку з Волновахи (Донецька область).Його звали Іван Дмитрович, розповіли OBOZREVATEL місцеві жителі. Зазначимо, що обставини цього інциденту в селі Вікторівка 8 лютого залишаються не до кінця зрозумілими. За інформацією командування Операції Об’єднаних сил, чоловіки заїхали на територію автомобілем і не реагували на вимогу зупинитися, тому український військовослужбовець відкрив по них вогонь.

За інформацією співрозмовників OBOZREVATEL70-річний Іван Дмитрович все життя прожив у Волновасі, у нього залишилися дружина, син із донькою і внуки. Він багато років працював у районній держадміністрації водієм, там же, але у відділі освіти, раніше працювала і його дружина.


Після виходу на пенсію чоловік почав підробляти – займався приватними перевезеннями на власному авто. Неодноразово підвозив і воїнів ЗСУ.

Місцеві кажуть, що він «знав район як свої п’ять пальців», тому серед них ніхто не вірить, що чоловік міг заблукати.


Також люди, з якими вдалося поговорити журналістам OBOZREVATEL, стверджують, що називати Івана Дмитровича «сепаром» – це відверта брехня, як і уявити, що він міг прориватися в так звану сіру зону.

Залиште свій коментар