Вибух пролунав у мікрорайоні Мелітополя – в одному з дворів вулиці Гоголя.


Що відомо про джерело вибуху

За попередніми даними, у місті спрацював саморобний вибуховий пристрій. Згідно зі словами місцевих жителів, після вибуху в напрямок мікрорайону поїхали швидкі.

Нагадаю, що рух опору пильно стежить за колаборантами, знає кожного в обличчя і по імені. Й нікого не залишить без належної уваги,
– розповів мер міста Іван Федоров.


Полювання триває: окупанти заметушилися

Місцеве видання теж повідомляє, що зранку у Мелітополі місцеві жителі чули потужний вибух й російські загарбники заметушилися. Згідно з інформацією ЗМІ, попрацювали партизани.

Мелітопольські партизани не дають спокійно жити окупантам. Сьогодні вранці прогримів одиничний потужний вибух десь о 8:15,
– мовиться у повідомленні.

Подробиці інциденту

Журналісти встановили, що спрацювала вибухівка у дворі по вулиці Гоголя 132, неподалік спортивного клубу «Атлетичний цех», власником якого є колаборант Дмитро Хасай.

Щоправда, внаслідок вибухової хвилі уламки потрапили у вікна деяких мешканців. Чи є постраждалі цивільні або ж окупанти наразі невідомо.

Зауважимо, що за словами мера міста у Мелітополі українські партизани відкрили полювання на організаторів псевдореферендуму у Запорізькій області. Федоров наголосив, що ніякого псевдореферендуму у регіоні буде.