“12 балів із 10”: у Пентагоні оцінили ефективність ЗСУ

“12 балів із 10”: у Пентагоні оцінили ефективність ЗСУ

У Міністерстві оборони Сполучених Штатів Америки високо оцінили ефективність Збройних сил України, які нині захищають країну від російських окупантів. Українській армії віддали 12 балів із десяти.Про це йдеться на сайті відомства з посиланням на високопоставленого чиновника. За його словами, на моральний дух солдатів армії РФ впливають прогрес та успіхи ЗСУ на полі бою, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

“За шкалою від 0 до 10 ефективність Збройних сил України дорівнюватиме 12. Просто виходячи з того, наскільки вражаючими вони були для нас у багатьох відношеннях. Вони знайшли способи робити те, що нам здавалося неможливим”, – наголосив він.


У повідомленні Пентагону зазначається, що країна-агресор Росія продовжує вести безладний вогонь по території України, і це призводить до масових жертв серед мирного населення.

“Це багато в чому пов’язано з невибірковими бомбардуваннями, які проводять російські сили”, – додав чиновник.


Також у Пентагоні прокоментували вибухи на аеродромі “Саки” на окупованому Кримському півострові 9 серпня, де було знищено багато авіатехніки РФ. У відомстві заявили, що США не давали Україні зброю для ударів по Криму

Представник американського Міноборони наголосив, що Вашингтон “не має нічого, що б вказувало”, що атака по аеродрому була здійснена ракетами.

Залиште свій коментар