Тіктоком щораз більше поширюються відео, де школярі співають націоналістичну пісню «Батько наш Бандера» в оригінальному чи своєму виконанні. За короткий час вона стала шалено популярною не тільки у соціальних мережах, але й в гугл-трендах.


Упродовж останніх 7 днів пісню «Батько наш Бандера» на YouTube шукали набагато частіше, аніж трек Моргенштерна і Slava Marlow «Я не знаю». Патріотична композиція перемогла російську за кількістю пошукових запитів на всій материковій Україні.

В середньому пісню «Батько наш Бандера» шукають у 6 разів більше, аніж «Я не знаю».«Батько наш Бандера» популярніша за «Я не знаю» / Скриншот з гугл-трендів

Найбільш популярною пісня є на Західній Україні – у Тернопільській, Івано-Франківській та Львівській областях.

Що відомо про флешмоб #батьконашбандера

  • У тіктоці українські школярі почали поширювати відео, яке записували на пісню зі словами «Батько наш Бандера, Україна – мати, ми за Україну підемо воювати». Учні записують ці ролики у школах та вдома. Відео за хештегом переглянули щонайменше 8,5 мільйонів разів.
  • Чималого резонансу пісня здобула й тому, що російські ЗМІ поширили фейк про те, що учні однієї зі шкіл «цькували» вчительку, яка здалась їм «ватницею», новим флешмобом.
  • Але насправді дівчата зняли ролик тільки тому, що їм сподобалась пісня. Педагогиня лише їх підтримала. До того ж на уроці вона розповідала про Романа Шухевича, Степана Бандеру, ОУН і УПА.